עיין במתכונים

שייק בננה תמר עם דבש או קקאועל ידי foodisgoodשייקים הם אחד הטרנדים היותר חזקים בזמן האחרון, ובצדק! זה מצוין לכל מי שמעוניין במשהו מתוק, בריא, משביע ואם אפשר על הדרך שינקה קצת רעלים מהגוף, אז למה לא?. שייק הוא בהחלט פתרון זריז למי שרוצה להרוות את גופו בוויטמינים ומינרלים או פשוט מעוניין במשקה סמיך, מרענן וטעים!
לשמירה על המשקל: שייק פירות יער על בסיס תפוחיםעל ידי foodisgoodשייקים הם אחד הטרנדים היותר חזקים בזמן האחרון, ובצדק! זה מצוין לכל מי שמעוניין במשהו מתוק, בריא, משביע ואם אפשר על הדרך שינקה קצת רעלים מהגוף, אז למה לא?. שייק הוא בהחלט פתרון זריז למי שרוצה להרוות את גופו בוויטמינים ומינרלים או פשוט מעוניין במשקה סמיך, מרענן וטעים!
אחרי אימון: שייק בננה עם חמאת בוטניםעל ידי foodisgoodשייקים הם אחד הטרנדים היותר חזקים בזמן האחרון, ובצדק! זה מצוין לכל מי שמעוניין במשהו מתוק, בריא, משביע ואם אפשר על הדרך שינקה קצת רעלים מהגוף, אז למה לא?. שייק הוא בהחלט פתרון זריז למי שרוצה להרוות את גופו בוויטמינים ומינרלים או פשוט מעוניין במשקה סמיך, מרענן וטעים!
שייק אננס בננה עם תרד ופטרוזיליהעל ידי foodisgoodשייקים הם אחד הטרנדים היותר חזקים בזמן האחרון, ובצדק! זה מצוין לכל מי שמעוניין במשהו מתוק, בריא, משביע ואם אפשר על הדרך שינקה קצת רעלים מהגוף, אז למה לא?. שייק הוא בהחלט פתרון זריז למי שרוצה להרוות את גופו בוויטמינים ומינרלים או פשוט מעוניין במשקה סמיך, מרענן וטעים!
בוקר טוב: שייק תפוז ובננהעל ידי Foodisgoodשייקים הם אחד הטרנדים היותר חזקים בזמן האחרון, ובצדק! זה מצוין לכל מי שמעוניין במשהו מתוק, בריא, משביע ואם אפשר על הדרך שינקה קצת רעלים מהגוף, אז למה לא?. שייק הוא בהחלט פתרון זריז למי שרוצה להרוות את גופו בוויטמינים ומינרלים או פשוט מעוניין במשקה סמיך, מרענן וטעים! רגע לפני: אלו הן התוספות שיהפכו כל שייק לאקסטרה בריא: שיבולת שועל – תהפוך את השייק שלכם לסמיך, משביע ומלא בסיבים תזונתיים! זרעי צ'יה – מכילים חומצות שומן חיוניות כמו אומגה 3, וויטמינים ומינרלים רבים! שקדים – מכילים כמויות גדולות של חלבון, ויטמינים, מינרלים וחומצות שומן רב-בלתי-רוויות.
משקה מלוןעל ידי שי לי ליפאמיץ טבעי ומתוק שהילדים נורא אוהבים. לכוסות של המבוגרים מוסיפים שוט רום, שיעזור להם לצלוח את המסיבה עם חיוך 14-12 מנות
אייס קפה קובנייה קוקוסעל ידי מיכל בוטוןכוס צוננת של קפה וקרם קוקוס בניחוח קינמון. בדיוק משקה כזה היינו רוצים לקבל על חוף הים, בערסל או תחת עץ דקל כוס אחת